Irakasleak DBH/BATX

 

IZENA

POSTA ELEKTRONIKOA

TUTORETZA

Ainara Ibargoyen

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu

2 DBH B

ORDUTEGIA

Ainhoa Elias Villareal

aelias@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Alicia Diaz de Apraiz

adiaz@g.amaguadalupekoa.net

Ana Yunta Diez

ayunta@g.amaguadalupekoa.net

 

 

Andoni Iturzaeta Arbillaga

aiturzaeta@g.amaguadalupekoa.net

2 BATX GGZZ

ORDUTEGIA

Arantza Zubeldia Ochandorena

azubeldia@g.amaguadalupekoa.net

BATX GGZZ

ORDUTEGIA

Aritz Fernandez Aizpuru

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu

3 DBH B

ORDUTEGIA

Belen Oronoz Anchordoqui

boronoz@g.amaguadalupekoa.net

1 BATX GGZZ

ORDUTEGIA

Eneko Barandiaran Bengoetxea

ebarandiaran@g.amaguadalupekoa.net

4 DBH B

ORDUTEGIA

EElma Sagarzazu Altuna

esagarzazu@g.amaguadalupekoa.net

3 DBH A

ORDUTEGIA

Iñaki Dos Santos Sande

idossantos@g.amaguadalupekoa.net

 

ORDUTEGIA

Idoia Moreno Lavers

imoreno@g.amaguadalupekoa.net

 

Jesus Mª Ogueta Arrue

jogueta@g.amaguadalupekoa.net

1 BATX NNZ

ORDUTEGIA

Jose Carlos Carrasco Santiago

jcarrasco@g.amaguadalupekoa.net

2 BATX NNZZ

ORDUTEGIA

Juan Carlos Escorial Blanco

jescorial@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Lourdes del Valle

ldelvalle@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Lourdes Landart Burguete

llandart@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Lourdes López Zubeldia

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu


Luis Maria Sagarzazu Juaniz

lsagarzazu@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Máximo Martinez Gorritxo

mmartinez@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Mertxe Sagarzazu Ancisar

msagarzazu@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Miren Ercibengoa

mercibengoa@g.amaguadalupekoa.net

2 DBH A

ORDUTEGIA

Montserrat Delgado Vallejo

mdelgado@g.amaguadalupekoa.net

2 DBH B

ORDUTEGIA

Oihana Carton

ocarton@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Pilar Toro

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu

ORDUTEGIA

Sonia Martínez

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu

4 DBH A

ORDUTEGIA

Xavier Lopez Zubeldia

xlopez@g.amaguadalupekoa.net

2 BATX NNZZ

ORDUTEGIA

XXuban Portos Salazar

Helbide elektroniko honek spam bot-en kontrako babesa du. Ikusteko Javascript-a aktibatu behar duzu ORDUTEGIA
Ama Guadalupekoa Ikastetxea

Haur eta lehen hezkuntza
Bidasoa kalea 11 Hondarribia 20280
Tel.: 943 641 016
Bigarren hezkuntza eta batxilergoa
Itsasargi kalea 7 Hondarribia 20280
Tel.: 943 644 700